«Захід-2023»: підрозділи ДПСУ підсилять військовими та силовиками - НГУ

Операція «Захід-2023» проходитиме в межах Закарпатської та Чернівецької областей. Активна фаза проведення спільної спеціальної прикордонної операції триватиме два місяці.

Заходи організовано за ініціативи Держприкордонслужби з метою протидії активізації протиправної діяльності на державному кордоні, нарощування зусиль в охороні державного кордону, посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму. А також стабілізації обстановки на ділянках відповідальності прикордонних загонів, адекватного впливу на її розвиток та вдосконалення оперативно-службової діяльності.

Спецоперація буде проводитися Мукачівським, Чопським та Чернівецьким прикордонними загонами у взаємодії зі співробітниками Національної гвардії України, підрозділами Національної поліції та Служби безпеки України, територіальними підрозділами комплектування та соціальної підтримки, органами державної влади та місцевого самоврядування із активним залученням відомчої пілотованої та безпілотної авіації.

В рамках операції здійснюватиметься посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Державна прикордонна служба України

Перейти до вмісту