Херсонським гвардійцям провели лекцію проти насилля - НГУ

В рамках акції “16 днів проти насильства” до нацгвардійців завітали офіцери військової частини 3056 Південного оперативно-територіального управління Національної гвардії України.

Фахівці підняли чотири найпоширеніші проблеми насильства: фізичне, психологічне, економічне та сексуальне. Херсонські гвардійці під час виконання завдань з охорони громадського порядку часто приймали виклики на випадки домашньої агресії або навіть зустрічаються з подібним на вулицях міста.

“Не тільки фізичне насильство є тривожним фактором у сім’ї. Часто жертви агресії здатні терпіти сильний психологічний тиск, образи та маніпуляції, які шкодять не тільки самим жінкам, а і їх дітям, які все це бачать і чують, після чого мають ризик перенести це на модель своєї майбутньої родини. Будь-яке насильство є справжнім злочином, з яким не можна миритися”, – зазначив т.в.о. заступника командира по роботі з особовим складом капітан Євген Діанов.

Офіцери показали гвардійцям цікаву презентацію з інформацією про те, як поводитися у подібних ситуаціях, нагадали про статті Кримінального кодексу, якими караються подібні злочини щодо жінок чи дітей та розповіли про те, яким чином надалі постраждалим надається допомога.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту