Представники командування НГУ зустрілись із родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти - НГУ

У Львові та Вінниці представники командування Національної гвардії України провели зустрічі з родинами, що втратили своїх рідних у бойових діях, з родинами полонених та безвісти зниклих військовослужбовців Західного ОТО.

Рідні та близькі наших воїнів зустрілися з т.в.о. заступника командувача по роботі з особовим складом полковником Валентином Острижним, т.в.о. директора департаменту персоналу полковником Віталієм Шумом та начальником управління соціального супроводу полковником Ігорем Віхастим.

«Національна гвардія проводить значну роботу, спрямовану на підтримку родин, які втратили своїх близьких, або чекають на будь-яку інформацію про них, – зазначає полковник Валентин Острижний. – Ми систематизуємо роботу зі збору інформації щодо наших полонених та безвісти зниклих. Також надзвичайно важливим є питання підтримки родин, які втратили своїх рідних під час бойових дій. Зі свого боку, ми вживаємо заходів, аби передбачена допомога, підтримка і соціальні гарантії були їм забезпечені».

«Задля їх вирішення між командуваннями будь-яких рівнів та родинами має бути налагоджена стабільна комунікація та довіра, – говорить полковник Віталій Шум. – Такі зустрічі, як ми зараз проводимо, дозволяють чітко розуміти ситуації, в яких наразі перебувають родини, які втратили своїх рідних, чекають їх з полону або будь-яку інформацію про них. Ми вивчаємо результати цієї роботи, дієві механізми, аби вони діяли ефективно скрізь».

Під час зустрічі також розглянули проблемні питання, з якими момент стикаються родини воїнів. 

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту