У Львові та Вінниці представники командування Національної гвардії України провели зустрічі з родинами, що втратили своїх рідних у бойових діях, з родинами полонених та безвісти зниклих військовослужбовців Західного ОТО.
Рідні та близькі наших воїнів зустрілися з т.в.о. заступника командувача по роботі з особовим складом полковником Валентином Острижним, т.в.о. директора департаменту персоналу полковником Віталієм Шумом та начальником управління соціального супроводу полковником Ігорем Віхастим.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_8165.jpg)
«Національна гвардія проводить значну роботу, спрямовану на підтримку родин, які втратили своїх близьких, або чекають на будь-яку інформацію про них, – зазначає полковник Валентин Острижний. – Ми систематизуємо роботу зі збору інформації щодо наших полонених та безвісти зниклих. Також надзвичайно важливим є питання підтримки родин, які втратили своїх рідних під час бойових дій. Зі свого боку, ми вживаємо заходів, аби передбачена допомога, підтримка і соціальні гарантії були їм забезпечені».
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4121.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4082.jpg)
«Задля їх вирішення між командуваннями будь-яких рівнів та родинами має бути налагоджена стабільна комунікація та довіра, – говорить полковник Віталій Шум. – Такі зустрічі, як ми зараз проводимо, дозволяють чітко розуміти ситуації, в яких наразі перебувають родини, які втратили своїх рідних, чекають їх з полону або будь-яку інформацію про них. Ми вивчаємо результати цієї роботи, дієві механізми, аби вони діяли ефективно скрізь».
Під час зустрічі також розглянули проблемні питання, з якими момент стикаються родини воїнів.
Група інформації і комунікації Західного ОТО