Гвардієць врятував життя побратиму із ЗСУ - НГУ

Військовослужбовець Нацгвардії з позивним Макс врятував життя командиру одного з підрозділів Збройних сил України.

Бойова машина ЗСУ наїхала на протитанкову міну. Це сталося у середині травня. Один з членів екіпажу тоді отримав тяжке поранення правої ноги. На щастя поряд опинилися гвардійці.

“Це справжнє диво, що вони доїхали до нас, — ділиться нацгвардієць Макс. — Вони повертались з реального пекла. При собі вже не мали нічого: ні аптечки, ні води. Там був поранений офіцер Збройних сил. Я наклав йому турнікет, вколов знеболювальне та кровоспинні препарати. По дорозі до шпиталю постійно підтримував контакт, аби людина не знепритомніла”.

Зрештою, поранений залишився живий, до того ж вдалося врятувати його кінцівку. Макс, який надавав домедичну допомогу, отримав нагрудний знак НГУ – “За доблесну службу”.

Потрібно додати, що під час запеклих боїв на Донеччині група, де Макс старший, зберегла свою боєздатність, успішно ліквідувала чимало ворожої піхоти та утримала свої позиції.

Повномасштабне вторгнення росії не стало несподіванкою для військовослужбовця. На той час він — вже шість років служив у лавах Національної гвардії та прекрасно бачив, на що здатні окупанти.

“За тиждень до того, як ми почули о четвертій ранку вибухи, я готував себе до того, що вторгнення має скоро розпочатися. 24-го лютого я був на позиціях біля Катеринівки. Вночі ще стояла тиша, а зранку вже почали “насипати” з ГРАДів та мінометів», — розповідає Макс. – Коли ми сформували бойову групу та виїжджали на передові позиції, то були варіанти до них просто не доїхати. По суті, наші долі залежали від нашого професіоналізму та воєнної фортуни”.

Макс має добру фізичну форму. Намагається її постійно підтримувати завдяки збалансованому спортивному харчуванню та тренуванням — він займається тайським боксом. Гвардієць є корінним мешканцем Слов’янська та чудовим сім’янином. Дуже сумує за своїми дітками та саме заради них мужньо утримує бойові позиції на рідній йому Донеччині.

Перейти до вмісту