Гвардійські сапери знешкодили 292 вибухонебезпечних предмети на Херсонщині - НГУ

Зведений загін та група розмінування Національної гвардії України продовжують виконувати завдання з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення Херсонської області в районі населених пунктів Чорнобаївка, Східне, Музиківка та в Сумській області в районі населеного пункту Білки. Гвардійські сапери за минулий тиждень обстежили близько 1250 га місцевості та знешкодили 292 вибухонебезпечних предмети.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Ці підрозділи за тиждень обстежили близько 1250 га місцевості, 9 км доріг і знешкодили 292 вибухонебезпечних предмети», – сказав він.

За словами полковника Миколи Уршаловича з метою полегшення роботи саперів в Херсонській області для виконання робіт було розпочато використання роботизованого комплексу розмінування «Vanguard» наданого канадськими партнерами.

Також протягом минулого тижня групи розмінування Національної гвардії у Запорізькій, Харківській та Миколаївській областях обстежили близько 10 га місцевості, 5 км доріг та знищили (знешкодили) 24 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Від admin

Перейти до вмісту