Гвардійці знищили близько 180 окупантів, 4 танки та 2 склади з боєприпасами - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій знищили близько 180 окупантів російських військ, 4 танки, броньовану та автомобільну техніку, одну артилерійську систему, два склади з боєприпасами та один взводний опорний пункт.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«За минулий тиждень підрозділами Національної гвардії ліквідовано близько 180 окупантів, з них 62 – «утилізовано назавжди», – сказав він.

Микола Уршалович наголосив, що ефективно відпрацювали групи аеророзвідки 27 Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках, які виявили і знищили: 4 танки, 2 бойові броньовані машини та одну одиницю автомобільної техніки.

За його словами минулого тижня також активно працювала артилерія Національної гвардії. Вона забезпечила вогневу підтримку підрозділів Сил оборони на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках.

«Протягом тижня виконано близько 270 вогневих завдань, в результаті яких підтверджено знешкодження близько 70 осіб противника, з яких 18 – безповоротних, та знищення однієї артилерійської системи, однієї одиниці автомобільної техніки та одного складу з боєприпасами», – наголосив полковник Микола Уршалович.

Він також додав, що авіація Національної гвардії на минулому тижні здійснила 6 бойових вильотів для вогневого ураження противника, як результат знищено: близько 70 загарбників, один ПТРК з розрахунком, один склад з боєприпасами та один взводний опорний пункт. Також було здійснено 7 вильотів для виконання завдань розвідки та корегування вогню артилерії.


Активно працювали по знищенню загарбників розвідники Нацгвардії. Минулого тижня вони виявили 277 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами Збройних сил була знищена.


Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.


Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту