Гвардійські механіки-водії БТРів відпрацьовують навички долання складних перешкод, маневрування і маскування техніки (ВІДЕО) - НГУ

Механіки-водії бронетранспортерів підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відпрацьовують навички подолання перешкод, маскування і маневрування в обмеженому просторі. З цією метою група механіків-водіїв взяла участь у спеціальному курсі з підготовки механіків-водіїв бронетранспортерів. Програма курсу включає як теоретичну, так і практичну частини, що дозволяє максимально ефективно підготувати особовий склад до виконання бойових завдань.

На теоретичних заняттях учасники навчання детально вивчають тактико-технічні характеристики гусеничних британських бронетранспортерів. Інструктори докладно розповідають про конструкцію машин, їхні можливості та обмеження.

“Під час практичних занять з водіння гвардійці вчилися долати умовні мости та вузькі переправи, що може бути критично важливим у реальних бойових умовах. Також вони тренувалися долати протитанковий рів, що дозволило їм отримати досвід у подоланні складних перешкод, які можуть виникнути на полі бою. Крім цього, відпрацювали подолання броду, навчаючись безпечно пересуватися через водні перешкоди. Подолання косогорів було ще одним важливим завданням, де водії навчалися управляти технікою на схилах та крутих підйомах. Особливо корисним було практикувати заїзд в капонір та виїзд з нього, адже маневрування в обмеженому просторі є важливою навичкою для укриття техніки», – розповідає майор Владислав Войцещук.

Окремий блок навчань був присвячений нічним заняттям. Водії отримали навички водіння у темну пору доби. Також гвардійці провели тренування з маскування техніки. Особовий склад навчався правильно використовувати природні укриття для того, щоб зробити бронетранспортери невидимими з повітряного спостереження. Це включало використання природних укриттів та інших методів, що допомагають приховати техніку від ворожих очей.

Такі курси є надзвичайно важливими для забезпечення бойової готовності та злагодженості дій підрозділів у реальних бойових умовах. Національна гвардія України приділяє значну увагу підготовці військовослужбовців, адже якісна підготовка – це не лише запорука виконання бойового завдання, але й збережені життя і здоров’я наших воїнів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту