Гвардійська родина отримала праведний вогонь миру від пластунів Золочева - НГУ

Сьогодні,  пластуни станиці Золочів передали військовослужбовцям Навчального центру Вифлеємський вогонь. Ця міжнародна акція вже стала хорошою традицією і відбувається кожен рік. Символічно передача вогню миру була здійснена під супровід патріотичної пісні юних пластунів.

Пласт – національна скаутська організація, основною метою якої є виховання дітей та молоді у любові до Бога та Батьківщини.

“Поки юні пластуни формують свою патріотичну позицію, їх старші брати та сестри відстоюють нашу країну на фронті, велика честь та шана їм”, – зауважив отець Юрій Галабуда.

Слід зауважити, що «Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Довідково: Акція започаткована у 1986 році австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц з метою підтримки усіх, хто потребує допомоги у передріздвяний час. Офіційно вперше Вогонь до України потрапив у 1998 році, завдяки членам пласта, котрі отримали його на митному переході. Кожен рік пластуни отримують Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і поширюють його по всій українській землі, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх домівок та близьких, мали змогу відчути тепло Вифлеємської зірки!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту