Артилерія НГУ, авіація та пілоти БПЛА: де ворог поніс найбільші втрати за тиждень на сході та півдні країни від нацгвардійців? - НГУ

Національна гвардія України у складі Сил оборони, виконує бойові (спеціальні) завдання згідно призначення, з відсічі збройної агресії російської федерації проти України, в повній мірі застосовуються в оборонних діях на Куп’янському та Лиманському напрямках, в наступальних діях на Бахмутському, Херсонському, та наступальній операції на Мелітопольському напрямках.

Упродовж минулого тижня артилеристи, авіація та пілоти БПЛА Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони. Так, на Лиманському, Купянському, Бахмутському, Бердянському, Мелітопольському та Херсонському напрямках гвардійці-артилеристи виконали понад 1 370 вогневих завдань, знешкодили понад 100 осіб противника. Також підтверджено знищення: 1 танк, міномет, 6 одиниць автомобільної техніки, 1 БпЛА «Ланцет», зруйновано 3 укриття особового складу та подавлено 85 спроб штурмових дій противника, – повідомив  полковник НГУ Микола Ушалович.

Натомість, бійці Бригади спеціального призначення НГУ ведуть оборонні дії на Лиманському напрямку, наносять ворогу втрати, знищуючі живу силу і ворожу техніку. У результаті засобами бригади були вражені: 1 САУ, 12 вантажівок, 3 УАЗ «буханка», 1 паливозаправник та 1 мостоукладчик ТММ-3.

Гвардійська авіація продовжує нищити ворога, за тиждень було виконано 8 бойових вильотів для вогневого ураження противника під час яких знищено близько 15 загарбників та нанесено ураження по військовій техніці ворога.

Безпілотною авіацією Національної гвардії на Лиманському, Запорізькому та Херсонському напрямках виявлено: 4 танки, 5 самохідних артилерійських установок, 19 бойових броньованих машин, 10 гармат та 19 одиниць автомобільної (спеціальної) техніки. Підрозділи артилерії Сил оборони наносили вогневе ураження по виявленим цілям.

На Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили і знищили: 8 танків, 12 одиниць іншої броньованої техніки, 12 артилерійських систем, 2 вантажівки, 9 легких автомобілів, 2 польових склади з боєкомплектом, – додав полковник Уршалович.

Минулий тиждень був результативним і для наших мобільних вогневих груп. Під час повітряних атак ворога нацгвардійцями було знищено 6 повітряних цілей (4 – БпЛА «Шахед-136», 1 – УД «FPV», 1 – УД «Ланцет»).

 

Перейти до вмісту