Головні сержанти підрозділів Нацгвардії протягом двох днів підвищували свої уміння та навички - НГУ

На базі одного із Навчальних центрів Національної гвардії України були проведені дводенні навчальні збори з головними сержантами військових частин НГУ.

Під час зборів було обговорено: стан військової дисципліни у підпорядкованих підрозділах, порядок відбору та направлення особового складу на перепідготовку, а  також систему подальшого професійного зростання.

«В умовах повномасштабного вторгнення нам необхідно націлити свою увагу на якісну підготовку та формування сержантського кістяка, на кожній гілці управління», – зауважив заступник командувача Національної гвардії України полковник Олексій Осипенко.

Також було запрошено головного сержанта Нацгвардії головного майстер-сержанта Дмитра Тимощука, який доповів про стан розвитку професійного сержантського корпусу в межах Національної гвардії.

За так званим круглим столом, були обговорені проблемні питання, з якими стикаються головні сержанти в ході повсякденної діяльності, та підбили підсумки навчальних зборів.

«Дякую кожному хто тут присутній, саме ваша самовіддана робота сприяє нашій майбутній перемозі, кожен з вас докладає максимум, щоб сержант в лавах НГУ, був прикладом для наслідування підлеглим та надійним плечем офіцеру. Адже ми знаємо, що сержанти це – скелет армії», – зазначив очільник сержантського корпусу.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту