Гвардійцям бригади “Кара-Даг” передали карету швидкої та медикаменти - НГУ

Автомобіль, обладнаний для надання професійної медичної допомоги захисникам та об’ємний запас медикаментів і лікарських засобів для нацгвардійців передали представники Всеукраїнської громадської організації “Орхідея” спільно з британськими партнерами “Sunflowers for Freedom”.

Вручення відбулось на Одещині, за участі офіцерів відповідних служб і начальника Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України. Гвардійці поспілкувалися з іноземними волонтерами, висловили слова щирої подяки та подарували прапори, підписані словами вдячності від бійців.

“Ми безмежно вдячні за допомогу і підтримку. Медичний транспорт на лінії бойового зіткнення це постійна нагальна потреба. Окрім того, в цьому вантажі медикаменти, витратні, перев’язувальні матеріали, милиці, інвалідні візки та багато іншого – це те, що забезпечить швидке і якісне надання медичної допомоги гвардійцям, як під час виконання бойових завдань, так і під час лікування та реабілітації. Військовослужбовці бригади “Кара-Даг” щоденно працюють в умовах прямого контакту з ворогом, під постійними обстрілами ворожої артилерії, тому така підтримка надзвичайно важлива”, – сказав начальник відділу медичного забезпечення – начальник медичної служби Південного Одеського територіального управління на позивний Водограй.

Завдяки мужності й героїзму українських захисників, незламності української нації, підтримці українських та іноземних партнерів ми продовжуємо боротьбу, щоб захистити нашу державу та повернути волю нашому народу. Ми переможемо в цій війні й повернемо нашу землю вільною та незалежною.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту