Гвардійці знищили 2 групи «джентльменів удачі» – вагнерівців, які складалися переважно із колишніх в`язнів рф - НГУ

Національна гвардія України разом із Збройними силами України та іншими складовими сектору безпеки та оборони України не зважаючи на перевагу противника у живій силі та озброєнні забезпечують надійний захист держави від збройної агресії рф.

За цей тиждень наші військовослужбовці наносили вогневе ураження по позиціях ворога, знищували його живу силу, техніку, завдавали ударів по командних пунктах, а також збили декілька безпілотних літальних апаратів.

«23 та 24 жовтня на Бахмутському напрямку 2 групи вагнерівців, які складались переважно із колишніх ув’язнених, під прикриттям артилерії здійснювали наступальні дії на позиції НГУ. Але ці «джентльмени удачі» не врахували, що бійці бригади оперативного призначення імені Героя України Сергія Михальчука мають дещо інші погляди на перевиховання окупантів з поганих в хороших. Тому ці групи були знищені, а двох осіб взято в полон. Ними виявились колишні ув’язнені за тяжкі злочини (розбійні напади та вбивства) громадяни рф, які уклали 6 місячний контракт з приватною військовою компанією та були відправлені для ведення бойових дій на території України», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань.

Він також повідомив, що минулого тижня воїни Дніпровської бригади  імені Олександра Радієвського приземлили за допомогою засобів РЕБ російський розвідувальний безпілотний літальний апарат «Грифон-12» на Донецькому напрямку. Даний безпілотник призначений для ведення розвідки та відеоспостереження на дальності до 90 км. з часом польоту до 3 годин та може бути обладнаний як фото/відеокамерою, так і тепловізором. Раніше наші воїни неодноразово приземляли розвідувальні й ударні дрони окупантів також на Харківщині та Луганщині.

Артилерійські підрозділи Нацгвардії здійснювали вогневу підтримку підрозділів Сил оборони України на Бахмутському та Запорізькому напрямках. Виконано 146 вогневих завдань з ураження живої сили, вогневих засобів та техніки противника.

Він також зазначив, що завершується робота з підготовки до несення служби та виконання службово-бойових і бойових завдань у зимовий період. Гвардійці готують фортифікаційні споруди та укріплення, вживаються заходи для забезпечення обігріву, створення умов для приготування їжі і побутових питань в умовах низьких температур.

«Окремо хочу зазначити, що особовий склад забезпечений зимовою формою одягу та засобами обігріву в польових умовах на 100%», – підкреслив полковник Микола Уршалович.

Для забезпечення сталої роботи військових частин та підрозділів НГУ, забезпечення виконання завдань і функцій в умовах відключення від електропостачання, забезпечено необхідними джерелами резервного та автономного живлення.

Перемога буде за нами!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту