Гвардійці знешкодили 170 окупантів, знищили 3 танки та 5 бойових броньованих машин - НГУ
Підрозділи оперативного призначення Національної гвардії продовжують працювати у складі угруповань Сил оборони України на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій. Протягом минулого тижня нацгвардійці знешкодили близько 170 окупантів, знищили 3 танки та 5 бойових броньованих машин.
 
Про це, в четвер повідомив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
 
«За минулий тиждень підрозділами оперативного призначення Національної гвардії знешкоджено близько 170 окупантів, з них 64 – безповоротних. Знищено 3 танки та 5 бойових броньованих машин. Також активно працювали по знищенню загарбників наші розвідники, які виявили 377 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами інших складових Сил безпеки і оборони була знищена», – сказав він.
За словами Миколи Уршаловича на Лиманському напрямку гвардійці продовжували нищити ворожу піхоту зі складу загонів «Шторм Z». З метою недопущення дезертирства серед зазначеної категорії, противник був змушений виставляти загороджувальні підрозділи для примушення свого особового складу продовжувати бойові дії.
 
«На Сіверському напрямку гвардійці мужньо утримували свої позиції, стримували переважаючі сили ворога, чим позбавили противника можливостей перекинути додаткові підрозділи до Бахмутського оперативного району, де Сили оборони продовжують розвивати успіх», – зазначив він.
 
На Донецькому та Запорізькому напрямках цього тижня російські терористичні угруповання намагалися створити ілюзію власної безпеки вдаючись до хаотичного мінування підступів до займаних позицій, насичуючи українську землю забороненими мінно-вибуховими пристроями.
 
Водночас Микола Уршаловича наголосив, що артилеристи Національної гвардії України протягом тижня забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Вони виконали близько 310 вогневих завдань, знешкодили близько 70 осіб та знищили 3 артилерійські системи.
 
Також активно працювали по знищенню загарбників наші розвідники, які виявили 377 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами інших складових Сил безпеки і оборони була знищена.
 
Разом з тим авіація Національної гвардії протягом тижня здійснила 8 бойових вильотів для вогневого ураження противника. В результаті нацгвардійці знищили близько 50 загарбників, та уразили 2 взводних опорних пункти.
 
«На Запорізькому та Херсонському напрямку нашими підрозділами безпілотної авіації було здійснено 20 вильотів для виконання завдань розвідки, за підсумками яких було виявлено: 2 танки, одну одиницю САУ, одну одиницю РСЗВ, одну гармату, 13 бойових броньованих машин, 35 одиниць автомобільної техніки та надано координати для їх вогневого ураження», – додав Микола Уршалович.
 
Водночас він зазначив, що 4 червня особовий склад мобільної вогневої групи 2 полку НГУ знищив БпЛа «Шахед-136» над містом Шостка Сумської області.
 
Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту