Гвардійці 14 бригади оперативного призначення «Червона Калина» кожного дня навчаються та вдосконалюють свої навички. Цього разу відпрацьовували рух двійками із займанням кругової оборони та прикриттям, після чого долали смугу перешкод.
![IMG_9539-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9539-2.jpg)
![IMG_9619-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9619-2.jpg)
![IMG_9648-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9648-2.jpg)
![IMG_9753-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9753-2.jpg)
![IMG_9755-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9755-2.jpg)
Один за одним бійці проходили задимлений тунель натягнутий колючим дротом, рів, зчищали позиції, евакуйовували пораненого та інші перешкоди. І все це супроводжувалось вибухами та у повній екіпіровці.
Метою її подолання є опанування військовослужбовцями навичок прискореного пересування, стрибками у глибину, переповзанням. Заходи в першу чергу спрямовані на розвиток фізичних якостей, виховання психічної стійкості, впевненості у своїх силах, рішучості, витримки, а головне – це робота в парі», – каже командир взводу оперативного призначення Василь Перун.
Психологічна смуга перешкод — стала справжнім випробуванням на фізичну і психологічну витривалість військовослужбовців. Особовий склад діяв злагоджено і чітко.
Щоденні важкі тренування зміцнюють тіло та загартовують дух бійців. Перетворюють простих солдатів на злагоджену ефективну групу, що буде звільняти Україну від загарбників.