Долали смугу перешкод під вибухи, вогонь та дим: штурмовики бригади «Червона Калина» відточують фізичну витривалість та психологічну стійкість (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці 14 бригади оперативного призначення «Червона Калина» кожного дня навчаються та вдосконалюють свої навички. Цього разу відпрацьовували рух двійками із займанням кругової оборони та прикриттям, після чого долали смугу перешкод.

Один за одним бійці проходили задимлений тунель натягнутий колючим дротом, рів, зчищали позиції, евакуйовували пораненого та інші перешкоди. І все це супроводжувалось вибухами та у повній екіпіровці.

Метою її подолання є опанування військовослужбовцями навичок прискореного пересування, стрибками у глибину, переповзанням. Заходи в першу чергу спрямовані на розвиток фізичних якостей, виховання психічної стійкості, впевненості у своїх силах, рішучості, витримки, а головне – це робота в парі», – каже командир взводу оперативного призначення Василь Перун.

Психологічна смуга перешкод — стала справжнім випробуванням на фізичну і психологічну витривалість військовослужбовців. Особовий склад діяв злагоджено і чітко.

Щоденні важкі тренування зміцнюють тіло та загартовують дух бійців. Перетворюють простих солдатів на злагоджену ефективну групу, що буде звільняти Україну від загарбників.

Перейти до вмісту