Нацгвардійці продовжують евакуацію цивільних на Херсонщині - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії спільно з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції забезпечують охорону громадського порядку та здійснюють евакуацію постраждалих на Херсонщині внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

Про це, в четвер повідомив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Станом на 8 червня тривають заходи з евакуації силами і засобами Національної гвардії цивільного населення з Шуменського та Корабельного районів міста Херсон, а також з населеного пункту Садове Херсонської області», – сказав він.

За словами Миколи Уршаловича евакуаційні групи зі складу 11 бригади та 16 окремого батальйону охорони громадського порядку НГУ забезпечують ліквідацію наслідків повені та евакуацію цивільного населення.

Окрім цього нацгвардійці за необхідності надають домедичну та медичну допомогу постраждалим громадянам.

«За цей час гвардійці надали допомогу більш як трьомстам громадянам. Участь у рятувальній операції триває», – наголосив Микола Уршалович.

Також він зауважив, що зведений загін НГУ продовжує виконання завдань з гуманітарного розмінування територій Херсонської області в районі населених пунктів Загорянівка, Борозенське та Музиківка.

Національна гвардія України спільного з підрозділами МВС забезпечує громадський порядок та проведення стабілізаційних заходів на звільнених територіях.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту