Гвардійці вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у війні - НГУ
22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ця дата припадає на день початку німецько-радянської війни.
 
Безмірно сумно і важко на серці, коли розумієш, які важкі й складні часи випали на долю наших предків та які зараз переживаємо  ми від рашистів.
 
Сьогодні, під час хвилини мовчання ми схиляємо голови із глибокою скорботою перед усіма, хто віддав своє життя заради майбутнього нашої країни, всім жертвам тогодення.
 
Після загальнонаціональної хвилини мовчання військовий капелан разом з нацгвардійцями провели молебень за полеглими від кривавих рук загарбників, вшановуючи їхні подвиги та жертовність.
На жаль, війна знову прийшла на нашу землю і російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. І тому цей День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни є особливо актуальним. Однак ми віримо – на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу», – зазначив військовий священник (капелан) протоієрей Володимир Сеньковський.
Безумовно наш обов’язок – назавжди зберегти пам’ять про незламний народ, в серці котрого горів яскравий вогонь патріотизму та який визволив нашу батьківщину від ворога!
Сьогодні, знову сини й доньки рідної України борються за свободу і незалежність. Нехай ворог знає, що ми – незламні, адже це передається з покоління в покоління!
 
Слава Україні!
Перейти до вмісту