Захищав країну ціною власного життя - НГУ
Гвардієць з Рівного підполковник Валерій Ворон посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
 
14-го березня 2022 року в результаті ракетного обстрілу життя офіцера обірвалось. Військовослужбовець разом із бойовими товаришами виконував службово-бойове завдання.
 
Як розповідають бойові побратими, за плечима підполковника чималий військовий досвід.
 
У Рівному понад 5 років Валерій Ворон очолював батальйон Національної гвардії України. За цей час офіцер проявив себе як відповідальний, справедливий командир. За словами гвардійців, підполковник був гарним сім’янином і добрим другом, а на службі суворим, але спокійним, зваженим, мудрим.
 
Ми несли службу пліч-о-пліч, він був хорошим стратегом і добрим товаришем. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Валерій не зміг стояти осторонь і добровільно прийшов до центру комплектування та соціальної підтримки й став на захист України. Гвардієць одразу приступив до виконання службових обов’язків, проте, на жаль, ця війна забирає найкращих», – розповідає його колега Віктор.
Наш народ бореться з окупантами з усіх сил. Кожне життя українського героя – це величезна втрата, котру ми не забудемо і не пробачимо. А ще ми не змарнуємо шанс побудувати вільну і квітучу Україну. За цю можливість найкращі сини й дочки нашої Батьківщини віддають свої життя.
Пам’ятаємо кожного Героя! 🕯
Перейти до вмісту