Попри поранення рятував життя побратимів - НГУ

Олександр виносив з поля бою своїх поранених бійців, попри те, що сам отримав осколкові поранення. За це його нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

Олександр Охрімовський з позивним Борода зараз на лікуванні у шпиталі, але планує повертатися до побратимів. Він боєць із досвідом, адже почав воювати ще 7 років тому в складі 24 бригади Збройних Сил України. Після кількох років перерви Олександр повернувся на військову службу у лавах Національної гвардії.

Порятунок побратимів – це не єдиний геройський вчинок нацгвардійця. Зі свого РПГ7 він знищив ротний опорний пункт ворожого підрозділу чим завдав окупантам значної шкоди.

Свій ручний гранатомет заряджав «перекрутами» (зростивши реактивний двигун з 82-мм мінометними мінами) і запускав у пункт призначення. Була у мене охота знешкодити ворожий ротний опорний пункт, де знаходилося керівництво орків. Після влучення виявилося, що там була ще колісна техніка. Ох, тоді і розлютили своїх ворогів», – розповідає Олександр.

Боєць каже, що до останнього подиху боротиметься за Україну. А ще на Донбасі його чекає кохана дівчина – бойовий медик, котра служить у ЗСУ. Вони познайомилися вже на війні й вірять у перемогу, після якої зіграють заплановане весілля.

Перейти до вмісту