Гвардійці тренують резерви на Харківщині - НГУ

Підрозділи резервів харківських бригад Національної гвардії провели тренування на одному з рубежів оборони.

Гвардійці прибули до “точки безпеки” двома групами. Між ними був налагоджений зв’язок. Швидко та координовано вони розділилися та приховано перемістилися на позиції. Розташовувалися залежно від того, які функції вони виконують.

“Наша задача — прибути на вказаний рубіж, зайняти оборону, закріпитись та діяти залежно від обставин. Іноді дістатися того чи іншого місця проблематично через стан доріг. Але на цей напрямок прибули досить швидко. Зараз ми надаємо допомогу бійцям на облаштованих позиціях”, – розповідає гвардієць Калуга. Він входить до складу загальновійськового резерву. Їхня основна задача — протидіяти піхоті росіян.

В одній з щілин натрапляємо на бойових медиків. Вони на швидку руку почали облаштовувати пункт надання допомоги. Адже навіть на вигідних висотах бійці не застраховані від ураження вогнем противника.

“Маємо бути готові до всього. Наша місія тут — рятувати життя. У разі поранення військовослужбовця ми маємо надати йому домедичну допомогу та організувати його евакуацію”, – пояснює бойовий медик Булочка.

В іншому місці розташувалися бійці протитанкового резерву. Вони мають працювати по техніці противника.

“Мій сектор — відрізок дороги. Маю знищити легкоброньовану техніку, яка буде рухатися”, – говорить гранатометник Блискавка.

На північ від Харкова існує розгалужена система доріг. Отже, ворог має багато потенційних можливостей для маневру в разі прориву. Мета гвардійців – звести їх нанівець.

“Займаємо позиції на напрямку ймовірного просування бронетехніки. Вони у нас визначені. Кожен знає свій маневр та свій сектор стрільби. Виставляємо міни, створюємо інші перешкоди для руху ворожих колон”, – зазначає офіцер НГУ Таліб.

“Ми працюємо на випадок загрози танків та іншої бронетехніки, які прорвались із зони ураження нашої артилерії. Завершуємо їхню роботу, будемо їх зупиняти та знищувати”, – додає офіцер НГУ Аскет.

Загальновійськовий та протитанковий резерв — мобільні підрозділи, які здатні швидко зосереджуватися на потрібному напрямку та утримувати оборону до підходу основних сил.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту