Гвардійці та волонтери до Дня захисту дітей відвідали учнів школи-інтернату - НГУ

До Дня захисту дітей офіцери за напрямком цивільно-військового співробітництва НГУ, волонтери та артисти вирішили порадувати вихованців Удайцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-II ступенів своєю присутністю та підтримкою. Це стало чудовою нагодою для дітей отримати нові враження та знайомства з героями, які захищають країну.

Військовослужбовці та волонтери прибули до школярів з подарунками, серед яких були телевізор, ігри та смаколики.

Артисти театру ім. Івана Франка, які також відвідали учнів, розважали присутніх власними творами. Діти із захопленням слухали, співали й танцювали. Гості, своєю чергою, були зворушені теплом та щирістю, з якими їх зустріли маленькі громадяни.

«Такі зустрічі мають велике значення для вихованців інтернату, адже вони дають дітям відчуття підтримки та уваги з боку суспільства. Наші гості показали, що захист дітей та їхнього майбутнього є пріоритетом для країни. Дякуємо вам, що приїжджаєте до нас. Чекаємо вас знову», – прокоментувала директорка школи Валентина Проценко.

День захисту дітей став справжнім святом, яке запам’ятається надовго і дітям, і дорослим. Цей захід показав, що навіть у складні часи, коли країна стикається з викликами, важливо пам’ятати про дітей та їхні потреби, дарувати їм радість і надію на краще майбутнє.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту