На Чернігівщині для дітей гвардійців провели творчий захід з самореалізації - НГУ

На передодні Дня захисту дітей психологи військової частини 3082 організували змістовне дозвілля з соціалізації та самореалізації дітей та членів родин гвардійців.

Зустріч відбулася за сприянням та підтримкою БО «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» та психологів військової частини, які впродовж декількох годин спілкувалися з дітьми гвардійців та їх батьками.

Учасники зустрічі у складі соціального педагога провели заняття зі стабілізації психоемоційного стану, розвитку творчих здібностей та пошуку життєвих ресурсів. Дітки та дорослі захоплено робили декорування різних предметів в техніці декупажу, створювали аплікаційні поробки та грали в різноманітні ігри, а на завершення малечу пригостили чаєм та солодощами.

«Такі заходи сприяють зміцненню психічного здоров’я як дітей, так і дорослих, оскільки створюють умови для розвитку дружніх відносин між сім’ями військовослужбовців. Надаючи ширші можливості для ефективної та взаємної підтримки між родинами», – зазначила психолог частини та мати двох діток Марія Страдомська.

Психологічна служба піклується про ментальне здоров’я військовослужбовців та їх родин.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту