Вогнева підготовка, тактика, фізична, інженерна підготовка, а також тактична медицина та багато іншого, саме ці аспекти нещодавно юні патріоти опанували і вдосконалили на практиці.
«Вже сьогодні майбутні захисники свідомо розуміють, що військова служба – це не лише обов’язок, а й благородна справа захисту рідної Батьківщини!» – зауважив один із офіцерів.
![IMG_2972](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_2972.jpg)
![IMG_3029](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3029.jpg)
![IMG_3033](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3033.jpg)
![IMG_3091](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3091.jpg)
![IMG_3129](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_3129.jpg)
Попередній
Наступна
Також майбутні захисники дізналися для себе усю інформацію щодо діяльності гвардійських ВВНЗ, специфіку військової служби за контрактом, рівень заробітної плати та соціальні гарантії, які надає держава.
Куємо сильне, достойне, відважне покоління українців – борців за волю і незалежність!
ГІК НЦ НГУ