Гвардійці Східного територіального управління гартують фізичну міць (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Східного територіального управління Національної гвардії України пройшли смугу перешкод.

Дистанція смуги перешкод — 400 метрів. Гвардійці виконують цілий ряд елементів: метають гранати, вистрибують з траншеї, перестрибують рів, перебігають проходи лабіринту, перелазять через паркан, підіймаються по драбинах на “зруйнований міст”, пересуваються по балках, перестрибують через розриви, зіскакують на землю, долають щаблі “зруйнованої” драбини, переміщуються через “проломи” у стінах, проходять ходи сполучення. Також за цей час доводиться на швидкості декілька разів на максимальній швидкості долати стометрівку. Військовослужбовці поділилися тим, які елементи були для них найскладнішими.

“На смузі перешкод я вперше. Елементи цікаві. Вимагають спритності. Як не дивно, найбільше втоми відчув на фінальній стометрівці”, — ділиться гвардієць Сергій.

“Для мене найскладнішим виявився тунель, бо дуже вузький прохід та збивається дихання”, — розповідає Костянтин.

“Для мене теж виявився найскладнішим саме тунель. Через низьку стелю та зігнуту поставу у тебе дуже “забиваються” м’язи ніг”, — пояснює Сергій.

Військовослужбовиці також виконували весь комплекс вправ за виключенням тих, що потрібно виконувати на висоті понад два метри.

“Сьогодні дуже спекотно — тому, звісно, було непросто. Потрібно швидко бігти та одночасно виконувати всі ці елементи на координацію та рівновагу”, — каже Ольга.

Герой України полковник Олександр Півненко вважає, що така практика повинна бути впроваджена на регулярній основі. Причому незалежно від того, який це підрозділ чи орган управління.

“Бойова підготовка, це комплексно — тактична, фізична, медична. Змінити самі підходи роботи. Я все життя прослужив у підрозділах спеціального призначення. Ми будемо використовувати досвід підрозділів спеціального призначення для підготовки особового складу. Тобто, модель підготовки спецпризначенців ми поширимо і на звичайних бійців Національної гвардії”, — заявив в інтерв’ю “Суспільне: Харків” полковник Олександр Півненко, яке він дав з приводу свого призначення Командувачем Національної гвардії України.

Гвардійці займаються щонайменше на двох варіантах смуг перешкод. Один передбачає вправи з колодою, перенесення важких ящиків з озброєнням та боєприпасами, перекочування колеса, подолання дистанції під колючим дротом. Вищезгадані елементи, за виключенням деяких силових, мають практичне застосування українською піхотою у бойовій обстановці.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту