Долання смуги перешкод. Як тренуються миколаївські нацгвардійці - НГУ

Гвардійці продемонстрували професійне проходження смуги перешкод, що перш за все, спрямоване на психологічну та фізичну перевірку військовослужбовців. За словами інструктора з бойової підготовки, метою виконання елементів комплексу вправи є опанування військовослужбовцями навичок прискореного пересування, а саме: стрибки у глибину, переповзання, зістрибування, переміщення по вузькій опорі. Заходи спрямовані на розвиток фізичних якостей, виховання психічної стійкості, впевненості у своїх силах, рішучості та витримки бійців.

«Щоб забезпечити високий рівень готовності до зустрічі з ворогом на полі бою, ми проходимо інтенсивні тренування з фізичної підготовки, що випробовують нашу силу, витривалість та дисципліну. Під час наших тренувань ми вдосконалюємо свою фізичну форму та вчимось швидко реагувати на обставини навколо нас, зокрема треба швидко подолати перешкоди та весь цей час контактувати зі своїм побратимом. Ми повинні знати думки та наступні рухи одне одного, ми повинні бути одним цілим, тому вдосконалюємо практичну взаємодію, адже немає меж досконалості», – розповідає гвардієць 19 Миколаївського полку громадського порядку Південного оперативно-територіального  об’єднання НГУ Олексій.

Військова майстерність і стійкість на полі бою гартуються під час тренувань із додатковими стресовими навантаженнями, тому бійці щоразу викладаються на повну під час виконання.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту