Гвардійці провели заняття з тактичної медицини для учнів столичної школи - НГУ

У рамках проведення відділом комплектування Іміджево-видавничого центру Нацгвардії профорієнтаційних заходів у школах Києва, була проведена зустріч з вчителями та учнями 10-11 класів Спеціалізованої школи №102. Заступник начальника відділу комплектування підполковник Ірина Кардінал розповіла про функції та діяльність Національної гвардії України. Наголосила про особливу роль у захисті України від збройної агресії на початку війни, а також розповіла про вищі військові навчальні заклади НГУ. 

У свою чергу, фельдшер 27 Печерської бригади Олександр Корнійчук за позивним Байкер провів цікавий, а головне пізнавальний тренінг на тему «Надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях».

«При виявленні кровотечі у постраждалого ми повинні робити все, щоб її зупинити. В організмі людини приблизно п’ять літрів крові, але при не наданні допомоги вона вся може втратитись менше ніж за дві хвилини. За цей час не приїде швидка та не прибуде шкільна медсестра, тому кожен повинен мати навички та знати як зупиняти різні види кровотечі. Але в будь-якій ситуації головним залишається наша власна безпека. Перед тим як надавати допомогу варто одягати, елементарно, звичайні гумові рукавички, по можливості й окуляри. Адже кров чи інші рідини організму постраждалого можуть переносити різні хвороби. Тому наголошую – надаємо допомогу безпечно», – звернувся до школярів та освітян бойовий медик.

Який тренінг без практики? Кожен з присутніх мав змогу «зупинити кровотечу» собі та своєму сусіду за допомогою еластичних бинтів, перев’язувального пакета, кровоспинних бинтів та турнікетів. Не мало важливим є і правильне складання турнікета перед його використанням та безпечне знімання рукавиць після надання допомоги. Адже кров чи інші рідини, які залишились на їхній поверхні, можуть бути небезпечними для нашого здоров’я. Тому Байкер пропрацював та показав школярам як не зашкодити собі та ефективніше надати допомогу іншим.

Перед літніми канікулами бажаємо вчителям та учням берегти себе та оточуючих, а у разі, якщо хтось потребує допомоги, кожен мав достатньо навичок та знань, щоб врятувати життя.

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту