Гвардійці Північного об’єднання провели заняття для школярів - НГУ

У Чернігові гвардійці-інструктори з бойової та медичної підготовки розказали дітям однієї з місцевих шкіл про екіпірування військових та правила надання домедичної допомоги при пораненнях.

«Подібні заняття у школі відіграють надзвичайно важливу роль. Адже інструктори не лише розповідають учням основи тактичної та медичної підготовки, а й сприяють формуванню дисципліни, відповідальності та закладають дітям військово-патріотичні цінності», – зазначив інструктор Дмитро.

Кінологи ознайомили школярів із правилами поводження із собаками. Як правильно взаємодіяти з тваринами та відчувати відповідальність за своїх вихованців.

«Такі заняття не лише роблять учнів більш обізнаними у питаннях тваринного світу, а й сприяють розвитку емпатії та любові до тварин. Ми допомагаємо дітям навчитися поважати та дбати про інших, а також розвиваємо в них патріотичні почуття до своєї країни», – сказав кінолог Олександр.

Також у Черкасах гвардійці відвідали учнів однієї з місцевих шкіл та провели для них «Урок мужності».

Під час зустрічі військові розповіли школярам про основні задачі, роль та функції Національної гвардії України. Учнів познайомили з сучасними видами озброєння та індивідуальним захистом військових.

«На жаль, сьогодні школярі вже знають, що таке броня, каски, турнікети. Адже у кожної дитини зараз хтось із рідних служить в Силах оборони України. Це і радує, і засмучує… З одного боку, ти радієш, що українські школярі турбуються про майбутнє України, а з іншого – розумієш, що ця війна забирає у них безтурботне дитинство», – поділився інструктор Павло.

Також інструктори з бойової підготовки розповіли про військову амуніцію, яку школярі мали змогу приміряти. Діти, проявляючи неабиякий інтерес, ставили різноманітні питання про зброю, бронежилети, а саме їхні відмінності. Однією з найцікавіших тем для обговорення стали дрони, їхні різновиди та характеристика.

«Ми вдячні за можливість зблизити наших учнів із військовою справою та зацікавити їх патріотичною діяльністю на користь держави», – підсумував директор школи.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ за матеріалами з військових частин

Перейти до вмісту