Військова наука та бойовий досвід: молоді офіцери Південного ОТО готуються до виконання бойових завдань - НГУ

З молодими офіцерами, які прибули до військових частин Південного ОТО НГУ, відбулися навчально-методичні збори. Не зважаючи на повномасштабну військову агресію, вони, вивчившись у військових навчальних закладах, продовжать свій шлях у бойових частинах Національної гвардії України. Саме вони будуть вести за собою нацгвардійців в бій. Від їх навченості, сміливості та бойового духу залежатиме результат виконання бойових операцій.

Молоді лейтенанти відпрацювали завдання з бойової підготовки, вивчили основні питання з організації службово-бойової діяльності та практичного виконання службово-бойових завдань. Офіцери ознайомилися з вимогами основних документів, якими керуються у своїй службово-бойовій діяльності за напрямками бойової та спеціальної підготовки, роботи з особовим складом, організації тилового, технічного та медичного забезпечення.

Під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів, які неодноразово виконували службово-бойові завдання в умовах бойових дій, молоді командири отримали навички під час занять з тактичної підготовки, тактики при виконанні спеціальних завдань, вогневої підготовки, військово-інженерної підготовки, військово-медичної підготовки тощо. Інструктори намагалися вкласти в заняття максимум практичних порад та вказівок, щоб підготувати майбутніх командирів підрозділів до можливих сюрпризів від ворога й убезпечити їх від небезпек, які чатують на них в зоні бойових дій.

«Я завжди мріяв стати командиром, і ось моя мрія збулася. Зараз ми навчаємося у досвідчених інструкторів. Це дасть нам можливість передати бойовий безцінний досвід побратимам. Вірю, що зможу ефективно керувати підрозділом. Ми разом рухатимемо Україну до перемоги», – поділився думками під час навчання молодший лейтенант Дмитро.

Далі офіцери прибудуть до своїх підрозділів і продовжать службу у військових частинах Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту