Офіцери цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України, на Лиманському напрямку, організували та провели заняття з домедичної допомоги та мінної безпеки з працівниками Ямпільського старостинського округу виконавчого комітету Лиманської міської ради Донецької області.
![IMG_7892](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7892-1024x682.jpg)
![IMG_7900](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7900.jpg)
![IMG_7910](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7910-1024x682.jpg)
![IMG_7913](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7913-1024x683.jpg)
![IMG_7917](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7917-1024x682.jpg)
![IMG_7920](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7920.jpg)
Під час навчання слухачі вивчали основні принципи безпеки, розпізнавання небезпечних об’єктів та дії в небезпечних ситуаціях.
«Подібні заняття – не просто необхідність. Ці знання рятують життя людей, які проживають у зоні наближеній до бойових дій і щодня потерпають від російських загарбників», – наголосив начальник групи цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський.
В свою чергу староста Ямпільської громади Юлія Рибалко зазначила, що підтримка військових цивільного сектору дає можливість відчувати себе більш впевнено та захищено, навіть в таких складних умовах.
Нагадаємо, що офіцери цивільно-військового співробітництва НГУ в районі ведення бойових дій опікуються питаннями підтримки та захисту цивільного населення в умовах ведення бойових дій.