Збереження життя цивільних у зоні бойових дій: офіцери ЦВС організували та провели заняття з домедичної допомоги та мінної безпеки - НГУ

Офіцери цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України, на Лиманському напрямку, організували та провели заняття з домедичної допомоги та мінної безпеки з працівниками Ямпільського старостинського округу виконавчого комітету Лиманської міської ради Донецької області.

Під час навчання слухачі вивчали основні принципи безпеки, розпізнавання небезпечних об’єктів та дії в небезпечних ситуаціях.

«Подібні заняття – не просто необхідність. Ці знання рятують життя людей, які проживають у зоні наближеній до бойових дій і щодня потерпають від російських загарбників», – наголосив начальник групи цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський.

В свою чергу староста Ямпільської громади Юлія Рибалко зазначила, що підтримка військових цивільного сектору дає можливість відчувати себе більш впевнено та захищено, навіть в таких складних умовах.

Нагадаємо, що офіцери цивільно-військового співробітництва НГУ в районі ведення бойових дій опікуються питаннями підтримки та захисту цивільного населення в умовах ведення бойових дій.

Перейти до вмісту