Волонтери та військові – справжня синергія успіху. І ця історія – яскраве тому підтвердження.
Наші бійці отримали чергову волонтерську допомогу. Цього разу – у вигляді автомобіля, який вже став до «строю» для виконання усіх необхідних службово-бойових завдань на звільненій території. Історія цього зеленого «Ford» – це історія співдружності гвардійців та волонтерів в усьому світі.
Приїхав він з Лондона до Сумщини завдяки британським волонтерам SneKo PW заповнений усім необхідним – від продуктів харчування та одягу до ліків та медичних засобів. Уся допомога вже знайшла своїх власників.
А от автівка – допомагатиме наших бійцям і надалі.
Разом обов’язково переможемо!
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278572813_362760735888684_8623682650529307354_n-1024x769.jpg)