Гвардійці доставили гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям - НГУ
Спільними зусиллями представників благодійного фонду «Help UA today», колективу одного з готелів м. Києва та офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України доставлено черговий гуманітарний вантаж до центру соціального захисту населення одного з районів м. Києва, який опікується вимушеними переселенцями з різних куточків України.
 
Гвардійці доставили близько 1 тони дитячого харчування, засобів гігієни для дітей та дорослих, а також інших речей першої необхідності.
«З кожним днем війни питання підтримки да допомоги у нашому житті набувають багатогранного значення, адже допомагаючи один одному ми зміцнюємо свою віру в нашу перемогу над ворогом. Саме тому Національна гвардія України робитиме усе можливе для підтримки, як цивільного населення так і благодійників, які довірячи нам, готові реалізовувати спільні проекти», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.
Від імені Національної гвардії України висловлюємо вдячність усім благодійникам, які незважаючи на складні часи, довіряють нам та спільно з військовослужбовцями в умовах війни реалізують спільні проекти щодо підтримки цивільного населення.
 
Довіра цивільного населення до захисників України сьогодні, як ні коли є фундаментом, на якому будується наша спільна мета – якнайшвидше здобути перемогу над ворогом та повернути людям мир.
 
Довідково: у Національній гвардії України існує напрямок цивільно-військового співробітництва. В умовах війни з боку російської федерації проти України та українського народу, цей напрямок забезпечує систематичну, планомірну діяльність по координації та взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, благодійними фондами, організаціями та громадянами у районах дислокації військових частин та підрозділів Національної гвардії України, та вирішує великий спектр питань щодо надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів.
Перейти до вмісту