Бронежилети, шоломи, балістичні окуляри та медикаменти: гвардійці отримали благодійну допомогу на понад 10 млн гривень - НГУ

Вже 73 день наші військовослужбовці захищають державу від окупантів. Разом із військовими боронять Україну і волонтери, медики, громадські організації і небайдужі громадян, які надають бійцям значну допомогу.

Велика допомога надійшла днями і від ПрАТ “Авіакомпанія “Українські вертольоти” у якості благодійної допомоги на суму понад 10 мільйонів гривень. Серед переданих речей бронежилети, шоломи, балістичні окуляри, медикаменти та квадроцикли.

Це майно буде передано в найближчий дні до підрозділів, які виконують задачі безпосередньо у районі введення активних бойових дій.

Завдяки налагодженій співпраці з громадськими організаціями, благодійними фондами та державними установами різних форм власності для потреб НГУ було надано велику кількість спорядження, санітарних автомобілів різного класу та медичного майна, яке використовується підрозділами НГУ в районах бойових дій.

Вдячні всім, хто допомагає нашим захисникам.Разом ми переможемо!

Перейти до вмісту