Гвардійці зі складу ООС отримали чергову гуманітарну допомогу - НГУ

Україна стала сучасним світовим брендом та символом сили й мужності. Та сила духу наших воїнів у відсічі повномасштабного вторгнення російських військ спонукає громадян країн усього світу не тільки радіти нашим успіхам на полі битви, а й власноруч організовувати різноманітну допомогу як цивільному населенню, так і нашим військовослужбовцям.

З країн Європи, Америки та інших регіонів маленькі струмочки індивідуальної допомоги небайдужих об’єднуються у великий потік волонтерської допомоги.

Завдяки волонтерам із Нідер-Ерленбаху та Фанкфурту-на-Майні при взаємодії Даценко Інни та Волощука Сергія, пройшовши довгий шлях із Німеччини до району операції об’єднаних сил на сході України, прибули ліки та засоби першої медичної допомоги для гвардійців. В той час як на Донбасі військовослужбовці Національної гвардії України, Збройних Сил України та інших представників складової оборони нашої держави стримують один з основних ударів російських військ медичні препарати мають дуже важливе значення. В першу чергу через те, що перебування безпосередньо в зоні бойових дій вимагає потужного медичного супроводу, а здоров’я та життя особового складу наших військових підрозділів було й залишається пріоритетом незважаючи на складність ситуації.

Перейти до вмісту