Гвардійці-мінометники та артилеристи підвищують свої вміння (ВІДЕО) - НГУ

Війна – це місце, де потрібно швидко реагувати на будь-які зміни в обстановці. Українські піхотинці вміло звільняють метр за метром рідної землі. Як правило, піхоту завжди супроводжує мінометна батарея.

Щоб стати мінометником, просто прийти до лав армії замало. Потрібно бути фізично витривалим, бо приводити до бою та відбою міномет не так легко. Також знання математики, фізики… Загалом у розрахунку передбачено 5 військовослужбовців, кожен з яких відповідає за свій напрямок, аби снаряд влучив у ціль», розповідає гвардієць-мінометник.

Вивчення будови, характеристик, постійні відпрацювання практичних дій – так останні місяці проводять свій час бійці. Завдяки постійному навчанню на сході та півдні держави, мінометники вражають рашистів своїми влучними пострілами.

Військовослужбовець додає:

Міномет призначений для знищення й придушення живої сили противника, знищення вогневих позицій противника – укриттів, бліндажів, розташованих у польових умовах. Багато факторів впливає на політ снаряду: дощ, вітер, снігопад. Це все потрібно вміти коректувати та з поправками вести вогонь».

Окрім мінометників, важливо підвищувати навички і артилеристам. Артилерист це професійний військовий, що проходить службу як в лавах Національної гвардії, так і в підрозділах Збройних сил України.

Артилерійські підрозділи вже протягом багатьох років є основною військовою силою, спрямованою на вогневе ураження ворога. До того ж найчастіше, такі війська, крім завойовування вогневих рубежів, задіюють ще й для втримування облоги, прикриття тилу або ж захисту стратегічних військових об’єктів.

Безперервний розвиток, постійна миттєва реакція, контроль якості підготовки – ось це все властиво артилеристам. Бути частиною цього підрозділу, це велика відповідальність», ділиться один з гвардійців-артилеристів.

Загалом, бійці НГУ постійно тренуються, адже професійні та впевнені дії є важливим фактором під час реального бою.

Перейти до вмісту