Американський інструктор з тактичної медицини ділився досвідом з харківськими гвардійцями - НГУ

Мегді Захарі – інструктор з тактичної медицини. Він має за плечима 16 років служби в армії США, вісім з яких – у морській піхоті. Медик здобув свій досвід порятунку життів, коли брав участь у дев’яти війнах на боці Збройних сил США, а також працював парамедиком на «швидкій» та у цивільній лікарні. Зараз в Україні він проводить заняття з військовими, аби вдосконалити їх навички та дії в екстремальних умовах. Наразі Мегді проводить заняття для гвардійців, що боронять Харківщину.

Від початку вторгнення Мегді провів заняття з понад 2100 військовими у Києві, Харкові, Одесі та Слов’янську. Собі за мету він поставив навчати українських захисників думати тактично і відповідати вимогам воєнного стану. Заняття адаптує згідно з потребами підрозділу і специфіку виконання їх завдань.

«Знання з тактичної медицини універсальні, вони будуть у нагоді не тільки під час бойових дій. Нацгвардійці, що у своїй службі мають багато перетинів із цивільним сектором можуть опинитися в епіцентрі подій, коли їхні знання можуть врятувати життя звичайним містянам. Тактична медицина – це не лише про порятунок життя на полі бою, це і про порядок дій під час, наприклад, землетрусу, ДТП чи падіння дерева. Знання знадобляться у будь-якій екстремальній ситуації у військовому і цивільному житті», — розповів Мегді Захарі.

Кожен військовослужбовець сьогодні працює у складних воєнних умовах, тому щодня стикається з небезпекою. Правильно надана допомога до прибуття медиків – це величезний шанс порятунку власного життя або людини, яка знаходиться поряд у критичний момент.

«Мене вразили нацгвардійці. Це була дуже активна навчальна група, що ставила питання і яким було дійсно цікаво. Українські захисники дуже кмітливі, розумні та вкрай патріотично налаштовані. Я вважаю, що їм потрібно більше допомагати та підтримувати», – зазначив Мегді Захарі.

Його дуже вразили події у Бучі та Маріуполі, і тому він вважає, що його місія — допомогти українському народу перемогти.

Група інформації та комунікації військової частини 3005

 

Перейти до вмісту