Ця подія стала справжнім святом для дітей, адже вони мали можливість побачити, як дресируються службові собаки, познайомитися з ними ближче та навіть взяти участь у деяких вправах.
Під час зустрічі з дітьми кінологи та чотирилапі помічники 23 окремої бригади «Хортиця» НГУ продемонстрували свої вміння: загальний курс дресирування, навички захисту та блискавичний пошук заборонених речовин.
Діти з захопленням спостерігали за вправними собаками, які з легкістю виконували команди, проявляючи свою вірність та відданість військовим. Їхні очі сяяли щастям, коли вони мали можливість погладити та погратися з цими пухнастими героями. Виявилося, що чотирилапі охоронці не лише виконують важливі службово-бойові завдання, але й володіють справжнім талантом дарувати радість.
«Зустрічі з учнями шкіл є для нас цінною можливістю поділитися знаннями про професію кінолога та розкрити важливість нашої роботи зі службовими собаками. Ці заходи сприяють розширенню кругозору дітей, знайомлять їх з особливостями цієї професії, а також завданнями, які ми виконуємо як у мирний час, так і в умовах воєнного стану», – зазначив кінолог Олександр.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ