Гвардійці з чотирилапими захисниками завітали до школярів - НГУ

Нещодавно в одній зі шкіл міста відбулася незвичайна подія – учні мали нагоду зустрітися з гвардійцями-кінологами та їхніми чотирилапими напарниками.

Гвардійці-кінологи завітали до школярів столичної школи №43 «Грааль» та провели показові заняття роботи кінологічної служби Першої бригади оперативного призначення імені гетьмана Івана Дорошенко «Буревій» Національної гвардії України.

На зустріч із школярами завітали бельгійські вівчарки на прізвисько «Інді» та «Вишня».

Захід був організований з метою ознайомлення дітей з роботою кінологів. Заняття розпочалося з короткої лекції, де гвардійці розповіли про свою службу та основні завдання, які вони виконують разом із службовими собаками.

Учні дізналися, що кінологія – це не лише робота з собаками, а й велика відповідальність, постійні тренування та спеціальна підготовка.

Кінологи продемонстрували кілька практичних вправ зі службовими собаками. Вправи включали пошук вибухонебезпечних предметів та виконання команд.

Школярі були в захваті від злагодженої роботи гвардійців та їх чотирилапих напарників.

Після демонстрації дітям дозволили ближче познайомитися з собаками, поставити питання кінологам.

Учні активно брали участь у спілкуванні, проявляли велику цікавість та захоплення.

«Такі зустрічі не лише розширюють кругозір учнів, але й сприяють формуванню поваги до службових професій та розумінню важливості роботи кінологів у забезпеченні громадської безпеки», – зазначила старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Ірина Савченко.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту