Офіцери Нацгвардії передали подарунки дітям у прифронтових селищах Донеччини - НГУ

До Міжнародного Дня захисту дітей офіцери Національної гвардії України передали набори для навчання дітям, які проживають у прифронтових селищах Донеччини.

Всього ж у цих населених пунктах залишається близько 70 дітей.

«Ми красно дякуємо Національній гвардії України й всім небайдужим, хто допомагав і допомагає нашим діткам і сприяє, щоб вони здобули гідну освіту, навіть у такий складний час», – сказала староста Шандриголівської селищної ради.

У свою чергу, під час привітання дітей, полковник Олег Балагура зазначив, що дуже важливо, щоб у всіх дітей в Україні була змога здобути гідну освіту і почуватися в безпеці.

«Ви – наше майбутнє і я сподіваюсь, що ви станете тими, ким мрієте. У цей день, День захисту дітей, хотілося б, щоб ви почувалися в безпеці й ми будемо робити все можливе, щоб так і було», – додав він.

Довідково: Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

24 лютого 2022 року російська федерації розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, в наслідок чого, за офіційними даними ювенальних прокурорів, більше ніж 1899 дітей постраждали.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту