Сумські гвардійці-кінологи провели практичний семінар з дресури службових собак - НГУ

Бійці кінологічного підрозділу військової частини 3051 Національної гвардії України протягом трьох днів поспіль проходили практичний семінар. Працювали над слідовою роботою, розшуком людини.

Гвардійці разом зі своїми чотирилапими напарниками опановували підготовку собаки методом трекінгу. Окрім кінологів військової частини до проведення тренінгу були залучені кінологи Національної поліції та цивільні кінологи-волонтери.

«Такі заходи дуже допомагають нам професійно рости. Переймаючи досвід інших спеціалістів ми створюємо у себе широкий набір інструментів для підготовки наших собак. Нині вправи виконували як собаки, які вже працюють по сліду людини, так і наймолодші цуценята, які тільки починають свій шлях у службовій кінології» – говорить кінолог Микола.

Допомагала у проведенні семінару інструктор Кінологічної спілки України Гульнара Маркова.

«Дуже приємно, що мене запросили допомогти провести тренінг зі спеціалістами кінологічних служб. Завжди приємно знаходитися та працювати в компанії однодумців. Під час семінару вирішили ряд питань в підготовці собак, впевнена що в них успішне майбутнє», — запевняє Гульнара.

Допомагали в проведенні тренінгу й волонтери. Зокрема компанія «Роял Канін Україна» забезпечила учасників семінару смаколиками, а їх чотирилапих побратимів — кормом та пластиковими боксами для корму.

«Ми завжди намагаємось підтримувати кінологічні підрозділи в нашій країні. Кінологи Національної гвардії та їхні службові собаки – теж наші хороші друзі. Ми бачимо наскільки важливу роботу можуть робити собаки і це дає надію на світле майбутнє в нашій країні. Слава Україні!» – поділилась представник компанії Наталія.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління НГУ

Перейти до вмісту