Гвардійці – кінологи працюють на блокпостах Чернігівщини - НГУ

У Чернігівській області за місяць роботи зведеної мобільної кінологічної групи Північного ОТО НГУ виявлено незаконне зберігання та перевезення: 1 АК 74, 1 ПМ, 1 сигнальний пістолет, 4 гранати з запалами різного типу, 4 постріли до ВОГ-24 та 8 сигнальних ракет.

Кожного дня гвардійці разом зі своїми чотирилапими напарниками, несуть службу на блокпостах міста Чернігів, здійснюючи фільтраційні заходи.

«Основне завдання даної групи полягає у виявленні та нейтралізації потенційних загроз, таких як диверсійні групи, незаконне перевезення зброї, боєприпасів, та вибухових речовин, що є критично важливим для підтримання безпекової ситуації в регіоні», – розповів начальник кінологічної служби Північного ОТО підполковник Ярослав Марченко.

Високий рівень підготовки службових собак дозволяє ефективно залучати їх до несення служби на блокпостах, покладаючись на їх здатність виявляти різноманітні запахи та сліди, які можуть бути непомітними для людей.  Завдяки довірі та взаєморозумінню між кінологами і їх чотирилапими напарниками значно підвищується рівень виконання поставлених перед ними завдань.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту