Гвардійці «демілітаризували» близько 280 окупантів та виявили 292 цілі противника - НГУ
Минулого тижня нацгвардійці знищили близько 280 окупантів та 11 одиниць військової техніки ворога на Куп’янському, Слов’янському, Сіверському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках.

«Воїни 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Михальчука в районі Озерянівки забезпечили виконання поставлених завдань та нанесли втрати ворогу, які склали у живій силі близько 110 осіб та знищили 4 міномети з розрахунками та 2 одиниці автомобільної техніки», – сказав заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Він також додав, що гвардійці 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка в районі Білогорівки забезпечили VIP місця на концерт Кобзона для ще 100 окупантів та знищили 2 ворожих бронеавтомобіля.
 
Полковник Микола Уршалович відзначив ефективність роботи спецпризначенців Нацгвардії на Авдіївському напрямку, які протягом минулого тижня зменшили ворожу присутність в Україні ще на 45 осіб, 1 артилерійську систему та 2 бронеавтомобілі.
 
Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.

Розвідка Нацгвардії виявила 292 цілі противника

Минулого тижня підрозділами розвідки Нацгвардії було виявлено 292 цілі противника.

«Підрозділами розвідки Національної гвардії виявлено 292 цілі противника, з них: спостережними постами – 61, розрахунками безпілотних авіаційних комплексів – 77, засобами радіоелектронної розвідки – 154. Значна частина виявлених цілей була уражена вогневими засобами Сил оборони», – сказав заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Водночас він підкреслив, що підрозділами аеророзвідки 27 Печерської бригади НГУ на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках у взаємодії з артилерійськими підрозділами виявлено і знищено: 16 танків, 1 станцію РЕБ «Борисоглебск-2», 8 бойових броньованих машин, 4 одиниці автомобільної техніки, нанесено ураження по місцям розташування особового складу.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.

 

 Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту