Гвардійці 5-ї Слобожанської бригади Нацгвардії отримали від волонтерів позашляховик «Mitsubishi Shogun» - НГУ

Це вже не перша автівка, передана волонтерами фонду ForpostUaVolunteerFund воїнам нашої бригади, що виконують бойові завдання на найскладніших ділянках фронту.

Ключі від машини були урочисто передані нашим побратимам головою Харківської військової адміністрації Олегом Синєгубовим та координаторами фонду «Forpost.ua».

«Ми вже давно працюємо з вашим підрозділом, вже передали не третю, і мабуть, не п’яту машину. Ми раді допомагати нашим захисникам, бо все, що ми робимо, ми робимо задля вас і задля нашої Перемоги. Велике вам дякую!», – наголосив, звертаючись до бійців 5 Слобожанської бригади представник фонду «Forpost.ua» Святослав.

«Гвардійці 5-ї Слобожанської бригади щиро вдячні волонтерам за надану допомогу – цю автівку, яка нам стане у допомозі. Такі автівки – з підвищеною прохідністю дуже добре зарекомендували себе в умовах Серебрянського лісу. Позашляховики просто «маст хев», від підвозу набоїв до найголовнішого – евакуації поранених», – підкреслив офіцер бригади Ельф, про якого ми вже писали. Зазначимо, що Ельфа нагороджено нагрудним знаком НГУ «За доблесну службу», також він представлений до нагороди орденом «За мужність» 3-го ступеню.

«Ми зараз консолідуємо абсолютно всі зусилля, ми розуміємо, що державне забезпечення йде всім необхідним, це автомобілі, тепловізори, дрони, але цього забагато не буває. І тому потрібна консолідація усіх волонтерських центрів та штабів тощо, щоб ми дійсно не забували, що фронт у нас зовсім поруч. Національна гвардія, як складова Сил оборони України, наразі виконує свої завдання як безпосередньо на бойових позиціях, так і у самому місті Харкові. Тому підтримка волонтерів дуже важлива», – зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

5-та Слобожанська бригада Національної гвардії України дякує всім своїм друзям – волонтерам та закликає до єдності задля Перемоги!

Група інформації та комунікації військової частини 3005

Перейти до вмісту