Житомирські нацгвардійці отримали від волонтерів позашляховик - НГУ

Фармакологічна компанія Житомира спільно з благодійною організацією «Фонд громади Житомира» придбала та передала для військовослужбовців Нацгвардії позашляховик Nissan Navara. Завдяки зусиллям волонтерів авто допоможе захисникам ще ефективніше виконувати службово-бойові завдання.

Ми з початку повномасштабної війни системно допомагаємо Силам оборони. За цей час загальна сума допомоги становить майже півтора мільйона гривень. Ми намагаємося допомагати нашим житомирським частинам. В принципі ми дуже задоволені співпрацею. Я думаю, що ми до кінця року ще декілька таких проєктів із Фондом громади Житомира проведемо», – сказав керівник фармакологічної компанії Костянтин Шарпило.

Під час вибору автомобіля волонтери разом з військовими звертали увагу на прохідність, маневреність та можливість перевозити важкий вантаж.

Зараз захисники мають потребу в автомобілях, особливо такого класу, тому що цей автомобіль призначений для мобільних груп. Він дозволяє використовувати різні види озброєння, які ми плануємо на нього поставити», – зазначив командир частини.

Дякую всім, хто допомагає та підтримує наших Захисників та Захисниць. Разом Переможемо! Наша сила – у єдності!

Відео телеканалу СК-1

Група інформації та комунікації військової частини 3047

Перейти до вмісту