Головний сержант Національної гвардії України перевіряє умови служби гвардійців.
Головний сержант прибув на бойові позиції військовослужбовців НГУ. Під час перевірки блокпостів він провів бесіду з бійцями та підтримав їх морально-бойовий дух. Кожен військовий мав можливість особисто поспілкуватись з головним сержантом та розповісти про ті проблемні питання, які їх турбують.
Особливу увагу головний сержант приділив всебічному забезпеченню бійців та готовності військовослужбовців виконувати службово-бойові завдання, перевірив житлово-побутові умови, речове забезпечення та харчування. Під час бесід з особовим складом порекомендував, як проводити якісну індивідуальну підготовку та якісному несенні служби.
Пресслужба НГУ