Триває операція з ліквідації наслідків обстрілу торгового центру в Кременчуці - НГУ

27 червня країна-агресор російська федерація здійснила ще один терористичний акт. Вона завдала ракетний удар по ТРЦ «Амстор», розташованого в місті Кременчуці. В цей час в торговельному центрі перебувала велика кількість містян.

Військовослужбовці Національної гвардії України разом з ДСНС і Національною поліцією України забезпечують проведення рятувальної операції.

«Основним завданям Національної гвардії є недопущення сторонніх осіб на територію, а також – безперешкодний доступ техніки для робору завалів, окрім цього психологи-гвардійці забезпечують надання психологічної допомоги цивільному населенню, яке її потребує», – розповів офіцер військової частини Нацгвардії з позивним “Лірик”.

За інформацією ДСНС України, станом на 16 годину 28 червня внаслідок обстрілу торговельного центру загинули 18 осіб (з яких 1 особа померла в лікарні), під час розбору завалів виявлено 7 фрагментів людських тіл. За медичною допомогою звернулося 59 осіб, з них 25 було госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту