Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького у Львові посмертно нагородили «Почесним знаком святого Юрія» - НГУ

У великій сесійній залі Львівської міської ради 21 родині військових, які загинули одними з перших у цій війні ще у 2014, році вручили нагороди «Почесний знак святого Юрія». Ця особлива нагорода присвячена покровителю міста – святому Юрію, її отримають усі львів’яни, які віддали своє життя, у боротьбі з ворогом.

«Для мене велика честь, що сьогодні ми є тут разом. У ці дні ми відзначаємо в нашій державі свято Героїв. Для мене ви всі – Герої, тому що ви віддали частиночку себе заради того, щоб Україна мала майбутнє. Я кланяюся кожному з вас і маю велику честь вручити ці нагороди», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий разом із начальником Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, бригадним генералом Олександром Буравковим та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком вручили нагороди.

Першою нагороду отримала Надія Кульчицька дружина Сергія Кульчицького, генерал-майора, Героя України, військовослужбовця Національної гвардії України, який загинув під час виконання бойового завдання 29 травня 2014 року у місті Слов’янськ, Донецької області.

«Хочу щиро подякувати, що у такий непростий для нашої країни час, коли кожен українець знає, як це – плакати без сліз, і говорити без слів, ви знайшли сили, час і ресурси і вшанували світлу пам’ять наших Героїв, захисників України, які віддали найдорожче – своє життя заради процвітання нашої країни», – сказала Надія Кульчицька.

«Почесний знак святого Юрія» – це міська нагорода, якою нагороджують за видатні заслуги перед Львовом.

 

Перейти до вмісту