“Дрони Гвардії”. Бригада “Червона Калина” отримала партію БПЛА - НГУ

14 бригада оперативного призначення “Червона Калина” отримала партію дронів у рамках проєкту “Дрони Гвардії”, який є спільною ініціативою українського бізнесу та керівництва Нацгвардії України.

Наразі про роль дронів у сучасній війні говорять бійці на фронті, всі військові експерти та волонтери. Грамотне використання БПЛА включає ведення розвідки, знищення окупантів, доставку вантажів та передачу інформації. Мережею ширяться відео, де маленькі дрони знищують дорогу військову техніку окупантів, а уроки з керування БПЛА та їх збірки планують включити до шкільної програми.

Проєкт “Дрони Гвардії” створено за ініціативи українських підприємців зі сфери кіноіндустрії, які також активно просувають його в західних країнах. Долучитись до проєкту можна за посиланням: https://drones.sptk.org.ua/.

“Для реалізації проєкту ми проводимо благодійні концерти, покази фільмів. Створюємо документальне кіно, яке демонструється в інших країнах, долучаємо до проєкту небайдужі українські бізнеси. Це допомагає залучити додаткові кошти. Також донатами нас підтримують звичайні українці та українки. В зальному плануємо передати 1000 дронів. У нас великі та амбітні плани”, – заявив актор Юрій Горбунов, який залучений до ініціативи.

Цього тижня для потреб 14 бригади оперативного призначення “Червона Калина” від проєкту “Дрони Гвардії” було передано 20 дронів різного типу. Командування бригади та НГУ особисто подякували волонтерами за роботу в підвищенні боєздатності та результативності військових.

“Підтримка бізнесу, увага звичайних людей додає мотивації і сил для звільнення України від окупантів. Переоцінити важливість БПЛА на фронті наразі неможливо. Щільність вогню, робота ворожого РЕБ робить потребу в постачанні дронів постійною. Укомплектувати кожну позицію дронами різного призначення – життєва необхідність кожного бойового підрозділу. Вдячні волонтерам, які допомагають з цим питанням”, – заявив т. в. о. директора департаменту персонального штабу бригадний генерал Володимир Барзюк.

Передані волонтерами БПЛА будуть доставлені в бойові підрозділи  бригади “Червона Калина”, які наразі виконують завдання з відсічі збройної агресії проти України.

“Дякуємо волонтерам за передані “пташки”. У нас достатньо фахівців і підрозділів, які грамотно та ефективно використовуватимуть їх у боротьбі проти російських окупантів. Масове застосування БПЛА – наш козир під час бойових дій. Перемогти у війні маємо за допомогою технологій, адже кожне людське життя для нас неоціненне”, – прокоментував подію командир бригади полковник Олександр Охріменко.

Ініціатором проєкту “Дрони Гвардії” стала “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії” разом із керівництвом Національної гвардії України та Офісом президента України. До благодійної ініціативи також долучилися торговельна мережа “Аврора”, радіогрупа TAVR MEDIA й автосалон VIDI.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту