Військовослужбовці Нацгвардії України, які повернулися з передової, проходять програму психологічної реабілітації (ВІДЕО) - НГУ

Психологічна реабілітація, або “декомпресія” – це обов’язкова програма відновлення для військовослужбовців, що повертаються з передової після виконання бойових завдань. Завдяки цій програмі, бійці поступово адаптуються до звичного життя.

“Зараз програму реабілітації проходять військовослужбовці чернівецького підрозділу Нацгвардії, які повернулись із зони бойових дій. Суть програми, переключитися зі стану війни у стан миру” – каже військовий психолог, майор Степан Колодій. – Завдяки різним методикам та підходам психологи визначають рівень травматизації бійця та планують його подальшу програму відновлення. Протягом триденного курсу психологічної реабілітації нацгвардійці перебували на свіжому повітрі у мальовничому куточку Буковини. Бійці відпочивали, спілкувалися у спокійній атмосфері, приймали участь у колективних видах спорту. Після проходження декомпресії, бійці можуть на деякий час повертатися до своїх рідних. Набутий досвід, у майбутньому, допоможе військовослужбовцям ефективніше виконувати поставлені задачі та допомогти наблизити нашу перемогу!».

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту