Доньку загиблого нацгвардійця Андрія Бахтіна нагородили іменним оберегом «Батьківське серце» - НГУ

Нещодавно на Рівненщині дітям загиблих захисників та захисниць вручили іменні обереги «Батьківське серце». Для дітей полеглих воїнів зі Шпанівської та Гощанської громад підготували 34 обереги.

Серед нагороджених дітей є донька загиблого військовослужбовця Національної гвардії Андрія Бахтіна – Софійка. Її батько загинув під час виконання військово-бойового завдання у березні 2022 року внаслідок авіаційного ракетного удару. За сміливість і вірність військовій присязі нацгвардієць нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

«Герої живі, доки живе пам’ять про них. Це щемкий і важливий оберіг для нас», – ділиться думками мати загиблого військовослужбовця Ірина Сергіївна.

Іменний кулон виготовлений зі срібла у вигляді серця, яке обрамлене терновим вінком з «краплиною крові». На звороті є прізвище та ім’я загиблого військового. Щоб кожна дитина, чий батько чи мама не повернулися додому, відчувала їхній захист і оберіг.

Ініціативу започаткувала громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання Бойове братерство України». Оберіг «Батьківське серце» почали вручати дітям загиблих Героїв із 2019 року.

Перейти до вмісту