У День пам’яті Героїв Крут ми вшановуємо подвиг і мужність українських військових, курсантів і добровольців, котрі 106 років тому встали на захист рідної землі, щоб зупинити більшовицький наступ на Київ.
З нагоди пам’ятної дати військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії спільно з представниками інших підрозділів Сил оборони, духовенством, органами місцевого самоврядування і містянами взяли участь в урочистих загальноміських заходах.
![420A6519](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6519.jpg)
![420A6530](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6530-.jpg)
![420A6545](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6545-.jpg)
![420A6555](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6555-.jpg)
![420A6559](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6559-.jpg)
![420A6563](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420a6563-.jpg)
![photo_5314629190072523472_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5314629190072523472_y.jpg)
![photo-4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo-4-3.jpg)
![photo-6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo-6-6.jpg)
![photo-8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo-8-2.jpg)
![photo-9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo-9-1.jpg)
![WhatsApp Image 2024-01-29 at 15.28.52 (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-29-at-15.28.52-1.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-01-29 at 15.28.52](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-29-at-15.28.52.jpeg)
У Львові громада зібралася на Личаківському кладовищі на поминальну панахиду. Лампадки пам’яті та квіти поклали до могил учасників бою під Крутами – Ігоря Лоського й Андрія Лазаренка. В церемонії також взяли участь ліцеїсти Львівського ліцею імені Героїв Крут.
У Луцьку також відбулася громадська панахида, яку провів разом із духовенством Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.Нацгвардійці разом з учасниками зібрання хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, а потім поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.
Військовослужбовці чернівецького підрозділу Нацгвардії під час хвилини мовчання на Центральній площі Чернівців схилили голови у скорботі за полеглими воїнами. А також віддали шану усім іншим українським героям, які полягли за нашу державу. Помолилися й за тих, хто зараз відстоює Україну на полі бою.
У меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав Дзвін пам’яті за загиблими героями російсько-української війни та за полеглими Героями Крут. Військовослужбовці Національної гвардії спільно з очільниками міста та області урочисто поклали пам’ятні лампадки до стели.