Військовослужбовці Західного об’єднання Нацгвардії вшанували пам’ять Героїв Крут - НГУ

У День пам’яті Героїв Крут ми вшановуємо подвиг і мужність українських військових, курсантів і добровольців, котрі 106 років тому встали на захист рідної землі, щоб зупинити більшовицький наступ на Київ.

З нагоди пам’ятної дати військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії спільно з представниками інших підрозділів Сил оборони, духовенством, органами місцевого самоврядування і містянами взяли участь в урочистих загальноміських заходах.

У Львові громада зібралася на Личаківському кладовищі на поминальну панахиду. Лампадки пам’яті та квіти поклали до могил учасників бою під Крутами – Ігоря Лоського й Андрія Лазаренка. В церемонії також взяли участь ліцеїсти Львівського ліцею імені Героїв Крут.  

У Луцьку також відбулася громадська панахида, яку провів разом із духовенством Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.Нацгвардійці разом з учасниками зібрання хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, а потім поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Військовослужбовці чернівецького підрозділу Нацгвардії під час хвилини мовчання на Центральній площі Чернівців схилили голови у скорботі за полеглими воїнами. А також віддали шану усім іншим українським героям, які полягли за нашу державу. Помолилися й за тих, хто зараз відстоює Україну на полі бою.

У меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав Дзвін пам’яті за загиблими героями російсько-української війни та за полеглими Героями Крут. Військовослужбовці Національної гвардії спільно з очільниками міста та області урочисто поклали пам’ятні лампадки до стели.

Перейти до вмісту