Командувач Нацгвардії зустрівся із командувачем Європейських сил жандармерії (EUROGENDFOR) полковником Гансом Врогом - НГУ

Головною темою обговорення стало питання співпраці зі спорідненими структурами у рамках діяльності EUROGENDFOR. Своєю чергою командувач подякував за підтримку і бажання розвивати співробітництво із Національною гвардією.

Також поінформував учасників делегації про наявні проєкти із суміжними структурами за напрямком правоохоронної діяльності та стабілізаційних дій в контексті завдань, які виконує Національна гвардія зокрема у воєнний час.

 

“Для Національної гвардії України розвиток ефективної співпраці із країнами Європейського союзу та з EUROGENDFOR, зокрема досить важливий. Проведення спільних навчань, залучення інструкторів, обмін досвідом як в Україні, так і за кордоном – допоможе зміцнювати не лише нашу національну безпеку, а й сприятиме вдосконаленню реагування на загрози безпеки на міжнародному рівні”,- зазначив Олександр Півненко.

За словами полковника Врога, в підрозділів Національної гвардії України є актуальний досвід, який також може бути вивчений у ході спільних заходів, так само як і його застосування відповідно до європейських норм і практик.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту